«Тиждень безпеки дитини»

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захист життя у надзвичайних ситуацій, удосконалення теоретичних знань і практичних навичок, з 15 по 20 квітня в ЗДО КТ №9 «Росинка» був проведений «Тиждень безпеки дитини».

Кожен день присвячувався одному з видів безпеки, на який було запрошено представників відповідних служб з правоохоронної діяльності, медичної та пожежної служби.

Перший день – «Дитина та інші люди»

Завдання: дати уявлення про те, що є чужі і близькі люди, навчити поводитися з ними. Відпрацювання практичної навички сказати «Ні» іншим дітям, які хочуть вплутати її в небезпечну ситуацію; навчити правильній поведінці вдома коли є батьки і коли їх немає. Виховувати обережність у поведінці з іншими.

Другий день – «Дитина і природа. Служба порятунку»

Завдання: уявлення дітей про стихійні лиха та правила поведінки під час стихійних лих. Вміння звернутися за допомогою у службу порятунку  ДСНС за номером 112, який є запровадженим в усіх європейських країнах від 1991 року, зокрема і в Україні. Уявлення про корисні та шкідливі рослини, поводження дитини з тваринами. Виховувати почуття взаємодопомоги.

Третій день – «Предметний світ. Дорожні знаки. Мінна небезпека»

Завдання: навчити правилам поведінки на дорозі, ігрових майданчиках. Вміння розпізнавати небезпечні речі. Виховувати обережність поведінки дітей у побуті. Правильно поводитись під час надзвичайних ситуацій.

Четвертий день – «День здоров’я. Ментальне здоров’я. Швидка допомога»

Завдання: формувати у дітей бажання бути сильними, бадьорими, енергійними. Уміти викликати швидку допомогу по телефону 103. Навчити дітей надавати собі та іншим домедичну допомогу. Формувати спостережливість до стану свого власного тіла, організма в цілому. Виховувати бажання бути здоровим, до здорового способу життя.

П’ятий день –  «Захисти себе сам. Підсумок тижня. Закріплення практичних навичок»

Завдання: навчити дітей правилам поведінки під час екстрених ситуацій. Формувати у дітей правильно реагувати на сигнали оповіщення, правила перебування у захисній споруді. Закріпити номери екстрених служб. Виховувати уважність, організованість, дисциплінованість.

Spread the love

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *